Profil advokáta

JUDr. Josef Macek absolvoval Právnickou fakultu University Karlovy v r. 1983 a byl zapsán do České advokátní komory v roce 1994.
Od r. 1984 působil ve funkci podnikového právníka a vedoucího pracovníka investiční výstavby. Na Ministerstvu hospodářství působil od roku 1991 ve funkci vedoucího právního oddělení. Od roku 1994 dlouhodobě spolupracuje s Ministerstvem dopravy v oblasti právního poradenství, práva obchodních společností a neziskových organizací a práva správního.

Členství v právnických organizacích a související činnosti:
– Člen České společnosti pro stavební právo
– Člen Společnosti pro církevní právo
– Od roku 1992 člen zvláštní (rozkladové) komise
pro stavební právo Ministerstva hospodářství a Ministerstva pro místní rozvoj

Advokát s mnohaletou praxí

Většina z nás se během svého života setkává s mnoha situacemi, v nichž se neobejdou bez profesionální rady zkušeného advokáta. Rád bych Vám nabídl své služby advokáta v Jablonci a okolí. Po téměř třiceti letech právnické praxe jsem přesunul svou advokátní kancelář do Jablonce nad Nisou.

V roce 1983 jsem absolvoval Právnickou fakultu University Karlovy. Jako advokát působím již od roku 1984, kdy jsem nastoupil jako podnikový právník a vedoucí pracovník investiční výstavby.


V roce 1991 jsem se stal vedoucím právního oddělení na Ministerstvu hospodářství. Od roku 1994 až do roku 2012 jsem spolupracoval s Ministerstvem dopravy. Tato spolupráce zahrnovala činnosti v oboru právního poradenství, správního práva a taktéž práva obchodních společností a neziskových organizací.


V současnosti působím jako advokát a právní poradce ve své vlastní právní poradně v Jablonci nad Nisou, v Liberci a okolních obcích. Hlavním zaměřením mé současné advokátní praxe v Jablonci nad Nisou je řešení sporů v oboru investičních činností a stavebního práva, při čemž uplatňuji zkušenosti získané praxí v rozkladové komisi Ministerstva hospodářství a Ministerstva pro místní rozvoj.

Všem klientům však rád vyhovím i v jiných oblastech práva, zejména v případě, že se stali obětí porušení zákona. V případě vleklých sporů posoudím všechna rizika, zda mohu jako advokát svého klienta úspěšně obhajovat a chránit jeho zájmy. Zájemcům je k dispozici online poradna na webových stránkách www.pravni-poradna.cz. Společně jistě najdeme vhodné řešení. Věřte, že zákon je na vaší straně a svěřte se do péče zkušeného advokáta.


Spolupráce:

http://advokat.topfirma.cz

Komora soudních znalců


Právní poradna

Created by © 2009/13 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & Chabera webdesign